w

1044 km na jednym ładowaniu. Ten elektryk zawstydza diesle

Obecnie zasięg samochodów elektrycznych jest jednym z głównych wyzwań dla branży motoryzacyjnej. Pomimo postępu w technologii i coraz większej popularności pojazdów elektrycznych, wciąż pozostaje wiele do życzenia jeśli chodzi o ich zasięg. W efekcie, w dłuższe podróże wciąż lepiej wybrać się autem spalinowym.

Jednak ostatnie testy przeprowadzone przez chińskiego producenta pojazdów elektrycznych pokazują, że wkrótce zasięg elektrycznych samochodów w takich sytuacjach może przestać być problemem. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologii i innowacyjnym rozwiązaniom, producenci pojazdów elektrycznych są w stanie zwiększać zasięg swoich samochodów, co sprawia, że stają się one coraz bardziej konkurencyjne w porównaniu do tradycyjnych pojazdów spalinowych.

W ostatnim teście przeprowadzonym przez chińskiego producenta, pojazd elektryczny pokonał dystans ponad 1000 kilometrów bez konieczności ładowania. Jest to znaczący postęp w porównaniu do wcześniejszych modeli, które miały zasięg zwykle nie przekraczający 500 kilometr 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeżył tragiczny wypadek. Nagrał piosenki o swoim powrocie do zdrowia

Sylwestrowa Moc Przebojów: kto zaśpiewa w Sylwestra? Zobaczymy najlepsze duety!