w

378 mln zł na 14 km drogi. Krok do rozbudowy S8

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o wyłonieniu wykonawcy, który będzie odpowiedzialny za zaprojektowanie i budowę ważnego fragmentu drogi ekspresowej S8. Ten odcinek, który ma długość około 14 km, będzie przebiegał między miejscowościami Ząbkowice Śląskie i Bardo. Cała inwestycja ma zostać zakończona w latach 2028-2033, a po jej ukończeniu droga zostanie oddana do użytku.

Wyłoniony wykonawca będzie odpowiedzialny za zaprojektowanie i budowę tego ważnego odcinka drogi ekspresowej S8, który będzie miał długość około 14 km. Trasa ta będzie przebiegać przez miejscowości Ząbkowice Śląskie i Bardo, a jej zakończenie i oddanie do użytku planowane jest w latach 2028-2033.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podjęła decyzję o wyborze wykonawcy, który będzie odpowiedzialny za zaprojektowanie i budowę ważnego fragmentu drogi ekspresowej S8. Ten odcinek, który ma długość około 14 km, będzie przebiegał przez miejscowości Ząbkowice Śląskie i Bardo. Cała inwestycja ma zostać zakończona w 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wielkie zaskoczenie na koncercie Sanah. Niebywałe, kto pojawił się u jej boku!

Zaczynał w sklepie z butami. Jeden z najbardziej rozchwytywanych muzyków świata zagra w Polsce