w

56-letnia polska aktorka debiutuje w komedii romantycznej. Nie boi się ryzyka

„Miłość jak miód” to komedia o dojrzałej przyjaźni i miłości, która przychodzi niespodziewanie i nie patrzy na metrykę. Film został nakręcony w malowniczych plenerach Tatr i nad Bałtykiem, co dodaje mu uroku i autentyczności. W rolach głównych występują utalentowane aktorki Agnieszka Suchora i Edyta Olszówka, które wcielają się w postacie dwóch przyjaciółek, które po latach spotykają się ponownie i odkrywają, że miłość może przyjść w każdym wieku.

W filmie pojawiają się również znani i lubiani aktorzy, takie jak Bartosz Opania, Rafał Królikowski, Michał Czernecki, Agnieszka Więdłocha oraz Mateusz Rusin. Wszyscy oni wcielają się w barwne postacie, które dodają filmowi jeszcze więcej humoru i emocji.

„Miłość jak miód” to historia o tym, że miłość nie zna granic wiekowych i może przyjść w najmniej oczekiwanym momencie. To także opowieść o dojrzałej przyjaźni, która przetrwała próbę czasu i jest w stanie przetrwać nawet największe trudności.

Ten pełen wzruszeń i poczucia humoru film trafi do kin w całej Polsce już 9 lutego. Nie możesz przegapić tej wyjątkowej produkcji, która poruszy Twoje serce i rozbawi do łez. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę z „Miłością jak miód”! 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Firma wyłoży gigantyczne sumy, by zachęcić pracowników do rodzenia dzieci

Wiesław Orłowski nie żyje. Aktor „Młodych wilków” miał 61 lat