w

Afera wokół wyboru Luny na Eurowizję. TVP publikuję listę i natychmiast ją usuwa

Wydaje się, że w tym roku wybór reprezentanta Polski na Eurowizję przebiegnie bez żadnych niejasności. Niestety, okazuje się, że sytuacja jest zupełnie inna. Wątpliwości budzą bowiem zapisy regulaminu, które zostały złamane przez jurorów. Na oficjalnej stronie TVP przez krótki czas pojawiła się pełna lista wyników głosowania jury, jednak szybko została usunięta.

Wszystko zaczęło się od momentu, gdy ogłoszono, że wybór reprezentanta Polski na Eurowizję będzie odbywał się w oparciu o głosowanie jury oraz telewidzów. Wszystko wydawało się jasne i przejrzyste, jednak okazało się, że nie do końca tak było.

Zgodnie z regulaminem, jury miało wybrać 50% punktów, a pozostałe 50% miało być przyznane przez telewidzów. Niestety, okazało się, że jurorzy złamali ten zapis i przyznali aż 100% punktów. Co więcej, na stronie TVP pojawiła się lista wyników głosowania jury, która została szybko usunięta.

To wywołało wiele kontrowersji i wątpliwości wśród fanów Eurowizji. Czy decyzja jurorów była uczciwa? Czy faktycznie nie było ż 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tomasz Komenda nie żyje. Żegnają go Piotr Trojan i Jan Holoubek

LOT kupuje nowe samoloty. To Boeingi 737 MAX, których inni nie chcą