w

Afera z Cugowskim i Budką Suflera ma ciąg dalszy. Ale się porobiło

Kilka dni temu Krzysztof Cugowski, znany polski wokalista i były członek zespołu Budka Suflera, publicznie wyraził swoją dezaprobatę wobec przygotowań do obchodów pięćdziesięciolecia zespołu. W swojej ostrej wypowiedzi skrytykował członków zespołu za rozpoczęcie organizacji wydarzenia bez konsultacji z nim. Mimo że został zaproszony na uroczystość, Cugowski zdecydowanie oświadczył, że nie zamierza w niej uczestniczyć.

Jego słowa szybko dotarły do pozostałych członków Budki Suflera, którzy nie pozostali dłużni w swojej odpowiedzi. W oficjalnym oświadczeniu zespołu, opublikowanym na ich stronie internetowej, wyrażono zdziwienie i rozczarowanie postawą Cugowskiego. Podkreślono, że w planowaniu jubileuszu uwzględniono wszystkich byłych członków zespołu, w tym również Cugowskiego, jednak nie otrzymano od niego żadnej odpowiedzi.

Dodatkowo, członkowie Budki Suflera zaznaczyli, że Cugowski nie jest już częścią zespołu od ponad 20 lat i nie uczestniczył w żadnych nagraniach czy koncertach od tego czasu. Dlatego też nie rozumieją jego negatywnego stanowiska wobec obchodów pięćdziesięciolecia zespołu, który był i nadal jest ważną 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mapy Google wypłowiały. Użytkownicy są wściekli i protestują

Nagrody w programie Chajzera „Idź na całość”. Obecnie uznawane są za dziwne