w

Agresja na polskich drogach – policja zasypywana coraz większą liczbą nagrań

W 2023 roku, nasza polityka na rzecz bezpieczeństwa drogowego, w tym szczególnie kampania „Stop agresji drogowej”, przyniosła znaczące rezultaty. W ciągu roku, otrzymaliśmy ponad 29,5 tys. zgłoszeń dotyczących agresywnych i potencjalnie niebezpiecznych zachowań uczestników ruchu drogowego. To alarmująca liczba, która wskazuje na poważny problem z agresją na drogach.

Najbardziej aktywnymi w zgłaszaniu takich przypadków są policjanci z Warszawy, Wrocławia i Katowic. To niepokojące, że w tych miastach występuje najwięcej przypadków agresji drogowej. Czy oznacza to, że kierowcy w tych regionach mają coraz większe problemy z kontrolowaniem swoich emocji i zachowań na drodze?

Nasza polityka na rzecz bezpieczeństwa drogowego jest skierowana nie tylko do kierowców, ale również do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Wierzymy, że tylko poprzez wspólną odpowiedzialność i współpracę możemy zmniejszyć liczbę przypadków agresji na drogach.

Dlatego też, w ramach naszej kampanii „Stop agresji drogowej”, prowadzimy szereg działań mających na celu edukację i uświadamianie kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego. Organizujemy szkolenia, warsztaty i spotkania, podczas których omawiamy zag 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znana piosenkarka zagrała w filmie. O tym tańcu będzie głośno

Terapia genowa przywróciła słuch pięciorgu dzieciom