w

Aktor spełnił jedno ze swoich marzeń. Nie potrafił ukryć emocji

W dniu 11 stycznia 2024 roku miała miejsce uroczysta ceremonia wręczenia nagród Natonal Board of Review, organizowana przez nowojorskie stowarzyszenie miłośników kina. Wśród zaproszonych gości znalazł się również znany aktor Zac Efron, gwiazda filmu „Bracia ze stali”. Na swoich profilach w mediach społecznościowych podzielił się on z fanami relacją z tego wydarzenia, zdradzając jednocześnie, że miał okazję spotkać jednego ze swoich idoli.

Podczas ceremonii, Efron został uhonorowany nagrodą za swoją wybitną rolę w filmie „Bracia ze stali”, co stanowiło dla niego ogromne wyróżnienie. Jednak to nie jedyna rzecz, która sprawiła, że wieczór ten był dla niego niezapomniany. Aktor miał również możliwość spotkania jednego ze swoich największych idoli, co było dla niego ogromnym zaszczytem.

Zac Efron nie ujawnił nazwiska swojego idola, jednak fani spekulują, że mogło to być kogoś z branży filmowej lub muzyki, którego talent i osiągnięcia są dla niego inspiracją. Niezależnie od tego, kto był tym szczególnym gościem, dla Efrona spotkanie z nim było nie tylko niezwyk 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziś, 18 sty 20:00 (TVN 7) – W nowym zwierciadle: Wakacje

Krzysztof Cugowski pokazał pierwsze zdjęcie Budki Suflera. „Głowy pełne marzeń”