w

Ale afera! Bojkotuje premierę własnego filmu. Ma ważny powód

„Przeróbka kultowego filmu „Wykidajły” zyska nową odsłonę w marcu na festiwalu SXSW w Austin. Premiera produkcji, która nosi tytuł „Road House”, zapowiada się jako jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń. W roli głównej pojawi się gwiazdor kina Jake Gyllenhaal, jednak zaskakująco zabraknie na nim reżysera Douga Limana. Co stoi za tą decyzją? Okazuje się, że jest to forma protestu przeciwko pewnym kwestiom.

„Road House” to historia o tajemniczym i niebezpiecznym barze, którym zarządza twardy i nieustraszony Dalton (Jake Gyllenhaal). Gdy zostaje zatrudniony, aby przywrócić porządek w miejscu, w którym panuje chaos i przemoc, szybko odkrywa, że jego zadanie nie będzie łatwe. Wkrótce staje się celem brutalnych ataków ze strony miejscowych gangów, a także musi zmierzyć się z korupcją i zdradą wśród swoich współpracowników.

Film „Road House” jest nie tylko emocjonującą opowieścią o walce dobra ze złem, ale również stanowi wyrazisty komentarz społeczny. Reżyser Doug Liman postanowił wycofać się z udziału w premierze na festiwalu SXSW jako forma protestu przeciwko niespraw 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rosja idzie śladami Ukrainy. Jej nowe drony budzą strach, ale…

Przegrał wyścig o Oscara. Zdradza, że… jest z tego zadowolony