w

Ale wpadka Volkswagena. Marka rozwścieczyła własnych fanów

Pod koniec marca na oficjalnym profilu społecznościowym Volkswagena pojawił się krótki zwiastun, sugerujący powrót kultowej serii Harlekin, która słynęła z wielokolorowych modeli. Informacja ta wywołała ogromne zainteresowanie i entuzjazm wśród fanów niemieckiej marki, którzy od lat wyczekiwali na powrót tej wyjątkowej i charakterystycznej linii. Niestety, radość ta nie trwała długo, ponieważ szybko okazało się, że powrót Harlekinów nie będzie taki jak oczekiwano.

Wielu fanów Volkswagena liczyło na to, że nowe modele Harlekin będą dokładnym odwzorowaniem oryginalnych wersji z lat 90., które wyróżniały się nie tylko kolorowym wzornictwem, ale także unikalnymi kombinacjami kolorów na poszczególnych elementach karoserii. Niestety, okazało się, że nowe modele będą jedynie dostępne w jednym kolorze, a różnorodność kolorów będzie ograniczona do kilku opcji do wyboru.

Taka informacja wywołała złość i rozczarowanie wśród fanów, którzy czuli się oszukani i zawiedzeni. Wielu z nich wyrażało swoje niezadowolenie w komentarzach pod zwiastunem, wyrażając swoje rozczarowanie tym, że Volkswagen nie spełnił ich oczekiwań i nie zdecydował się na pełny powrót kultowej serii Harlekin.

Niektórzy z fanów sugerowali, że decyzja Volkswagena może wynikać z chęci oszczędności, ponieważ produkcja wielokolorowych modeli jest bardziej skomplikow 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziś, 3 kwi 21:05 (Polsat) – Zróbmy sobie wnuka

„Nie sprawdzają się na Ukrainie”. Krytyczny głos o polskich czołgach