w

Andrzej Piaseczny weźmie ślub? Chce zmian politycznych w Polsce

Od dłuższego czasu w mediach i internecie krążyły różne plotki na temat orientacji seksualnej znanego polskiego piosenkarza, Andrzeja Piasecznego. Wiele osób spekulowało na temat jego preferencji seksualnych, jednak artysta przez długi czas zachowywał milczenie w tej kwestii.

Jednak w 2021 roku Piaseczny dokonał coming outu i oficjalnie podzielił się z publicznością informacją o swoim partnerze. W wywiadzie udzielonym jednemu z polskich magazynów, piosenkarz otwarcie przyznał, że jest homoseksualistą i jest w związku z mężczyzną. W ten sposób artysta zakończył spekulacje na temat swojej orientacji seksualnej i otwarcie wyraził swoją tożsamość.

Mimo swojego coming outu, Piaseczny nadal ceni sobie swoją prywatność i nie pokazuje się publicznie ze swoim partnerem. Artysta uważa, że jego życie prywatne powinno pozostać poza zasięgiem mediów i nie chce, aby jego związek był przedmiotem plotek i spekulacji.

Niedawno piosenkarz wypowiedział się także na temat ślubu. W wywiadzie dla jednego z polskich portali muzycznych, Piaseczny wyznał, że nie planuje w najbliższym czasie wziąć ślubu z partnerem. Artysta podkreślił, że nie jest to dla niego ważne i nie czuje potrzeby formalizowania swojego związku.

Ponadto, w ostatnim czasie Piaseczny coraz częściej wypowiada się na temat polskiej polityki. Art 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13-latek zabrał auto matce. Przez Kielce pędził prawie 150 km/h

Do „Mam talent” przygotowywali się w oborze. Gdy zaśpiewali, jurorzy zaczęli płakać