w

Ania Wyszkoni w ogniu krytyki. Fani zarzucają jej profanację

Ania Wyszkoni spotkała się z ogromną falą krytycznych komentarzy po swoim występie w programie „Dzień Dobry TVN”. Wokalistka wykonała piosenkę „Lucciola”, którą wcześniej śpiewała Kora. Jednak jej aranżacja nie przypadła do gustu wielu internautom, którzy nie szczędzili słów krytyki w sieci.

Wielu użytkowników mediów społecznościowych wyraziło swoje rozczarowanie i niezadowolenie z wykonania utworu przez Anię Wyszkoni. Niektórzy zarzucali jej brak szacunku dla pamięci Kory, a inni uważali, że jej interpretacja była zbyt odległa od oryginału i nie oddawała ducha piosenki.

Niektórzy internauci zwracali uwagę na fakt, że Ania Wyszkoni nie jest pierwszą artystką, która postanowiła zaśpiewać „Lucciola” po Kori. Jednak jej wersja spotkała się z największą falą krytyki, co może wynikać z faktu, że Kora była bardzo szanowaną i lubianą artystką, a jej śmierć wciąż jest dla wielu osób bolesnym tematem.

Niektórzy fani Ani Wyszkoni bronili jej i uważali, że każdy ma prawo do własnej interpretacji utworu. Jednak większość komentar 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ralph Kaminski jasno postawił swoją granicę. „Mam wolne”

dziś, 17 gru 20:20 (TVP 1) – Dom pod Dwoma Orłami. Kłamstwa Zofii