w

Armia Putina chce panować nad pogodą i ogłasza przełom

Rosyjski koncern zbrojeniowy Rostec ogłosił zakończenie testów nowego kompleksu meteorologicznego, który ma umożliwić armii Putina przewidywanie pogody. Ten zaawansowany system będzie wykorzystywany przez rosyjskie siły zbrojne, a pierwsze egzemplarze mają zostać wprowadzone do służby jeszcze w tym roku. Jest to prawdopodobnie związane z obecnym konfliktem na Ukrainie, gdzie rosyjskie wojska są zaangażowane w działania bojowe.

Nowy kompleks meteorologiczny został zaprojektowany przez Rostec w celu zapewnienia rosyjskiej armii dokładnych i aktualnych informacji o warunkach pogodowych. System ten będzie wykorzystywał najnowocześniejsze technologie, w tym satelity i stacje meteorologiczne, aby dostarczyć szczegółowe prognozy pogody dla różnych obszarów działań wojskowych.

Jednym z głównych celów tego kompleksu jest umożliwienie rosyjskim żołnierzom i dowódcom dokładnego planowania działań wojskowych w zmiennych warunkach pogodowych. Dzięki temu, armia Putina będzie mogła lepiej przewidywać i dost 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kuba myszkował na strychu, znalazł coś wyjątkowego. „Niezwykła historia”

Znani aktorzy jako zapaśnicy. Ten film to „amerykańska grecka tragedia”