w

Arnold Schwarzenegger: Ta rola zapewniła mu karierę. I najwięcej pieniędzy

Kiedy w końcu lat 80. XX wieku Danny DeVito i Arnold Schwarzenegger pojawili się razem na dużym ekranie jako bliźniacy w filmie, nikt nie mógł przewidzieć, jak niezwykły i niecodzienny będzie to duet. Pomysł na połączenie tych dwóch aktorów wydawał się nieprawdopodobny, a mało kto wierzył w komediowy talent Arniego. Jednak Schwarzenegger nie poddawał się i uparcie twierdził, że potrafi zaoferować na ekranie coś więcej niż tylko swoje imponujące mięśnie.

Ostatecznie film okazał się ogromnym sukcesem, przynosząc duetowi DeVito i Schwarzeneggerowi ogromną popularność. Jednak z perspektywy lat, Danny DeVito żałuje, że nie udało się zrealizować drugiej części filmu, ponieważ uważał, że to byłoby niesamowite doświadczenie dla nich obojga.

Nie można zaprzeczyć, że połączenie Danny’ego DeVito i Arnolda Schwarzeneggera na ekranie było czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Obaj aktorzy, choć z pozoru zupełnie różni, stworzyli niesamowitą chemię, która przekonała widzów do tego niekonwencjonalnego duetu. Film stał się kultowym hitem, a rola bliźniaków odegrała ważną rolę w karierze obu aktorów.

Jednak nie tylko aktorskie umiejętności przyczyniły się do sukcesu filmu. Wielką rolę odegrał również sam Arnold Schwarzenegger, który udowodnił, że potrafi być nie tylko twardym akcjonistą, ale także zabawnym i utalentowanym komikiem. Dzięki temu film stał się nie tylko świetną rozrywką, ale także dowodem na to, że Schwarzenegger ma wiele do zaoferowania jako aktor.

Niestety, mimo ogromnego sukcesu pierwszej części, nie udało się zrealizować drugiej części filmu. Danny DeVito żałuje, że nie udało się kontynuować historii bliźniaków, ponieważ uważał, że to byłoby niesamowite doświadczenie dla nich obojga. Jednak mimo to 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Evan Ellingson nie żyje. Były aktor miał zaledwie 35 lat

Kat „Piekło i metal. Historia zespołu”. Po latach wzajemnie obrzucali się błotem