w

Awantura wokół rozbudowy A4. Będzie kontrola NIK?

Nadal nie ustają kontrowersje wokół planowanej przebudowy autostrady A4 na odcinku między Legnicą a Wrocławiem. Największym problemem związanym z tą inwestycją jest nadal kwestia przebiegu nowej trasy. Ostatnio członkowie „Komitetu Społecznego A4 Tylko w Nowym Śladzie” złożyli wniosek do Najwyższej Izby Kontroli w celu wyjaśnienia wątpliwości związanych z tym projektem.

Od samego początku planów przebudowy autostrady A4 na odcinku między Legnicą a Wrocławiem, pojawiły się liczne kontrowersje. Wielu mieszkańców i organizacji społecznych wyrażało swoje obawy dotyczące przebiegu nowej trasy, obawiając się negatywnych skutków dla środowiska i lokalnej społeczności.

Niedawno członkowie „Komitetu Społecznego A4 Tylko w Nowym Śladzie” postanowili podjąć działania w celu wyjaśnienia wątpliwości związanych z przebiegiem nowej autostrady. Złożyli oni wniosek do Najwyższej Izby Kontroli, która ma za zadanie kontrolować wydatki publiczne i zapewniać przejrzystość w działaniach administracji publicznej.

W swoim wniosku członkowie komitetu zwrócili uwagę na kilka istotnych kwestii. Po pierwsze, z 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co czwarty labrador ma mutację, przez którą jest ciągle głodny i zużywa mniej energii

Hollywoodzkie gwiazdy są spokrewnione? Poznali prawdę podczas programu tv!