w

Będzie następna, ostatnia piosenka The Beatles? „To możliwe”

Długo oczekiwana przez fanów piosenka „Now and Then” zespołu The Beatles w końcu ukazała się w ubiegłym tygodniu, po latach spekulacji i niepewności. To niespodziewane wydanie zostało przyjęte przez wielu jako ostatni hołd od ulubionego zespołu, który już nie będzie w stanie stworzyć nowej muzyki. Jednak teraz, dzięki informacjom od Petera Jacksona, który miał dostęp do archiwów Beatlesów, sytuacja może wyglądać inaczej. Czyżby istniała szansa na kolejną, ostatnią piosenkę od The Beatles?

Po latach milczenia i tajemniczości, w końcu pojawiła się nowa piosenka od legendarnego zespołu The Beatles. „Now and Then” została wydana w ubiegłym tygodniu, a jej premiera wywołała falę emocji wśród fanów na całym świecie. Pojawienie się tej piosenki było dla wielu zaskoczeniem, ponieważ przez wiele lat spekulowano, czy zespół wyda jeszcze jakąkolwiek nową muzykę. Teraz, dzięki informacjom od Petera Jacksona, który miał dostęp do archiwów Beatlesów, sytuacja może wyglądać inaczej.

Wiele osób uważa, że „Now and Then” jest łabędzim śpiewem The Beatles, ostatnim prezentem dla fanów od zespołu, który już nie będzie w stanie stworzyć nowej muzyki. Jednak Jackson, reżyser znany m.in. z filmów o Władcy Pierścieni, ujawnił, że pod 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„To właśnie miłość”: Uwielbiana komedia kończy 20 lat

Takiej transakcji jeszcze nie było. Włosi sprzedają „strategiczną infrastrukturę”