w

Będzie remont ul. Powstańców Śląskich. To historyczny moment dla Wrocławia

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu ogłosił przetarg na remont nawierzchni jezdni ulicy Powstańców Śląskich. Prace obejmą nie tylko nawierzchnię po obu stronach drogi, ale także jej fragmenty od skrzyżowania z al. Hallera aż do Wiśniowej. Mieszkańcy miasta są zachwyceni tą informacją i podkreślają, że jest to wyjątkowy moment dla Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Remont ulicy Powstańców Śląskich jest jednym z najważniejszych projektów drogowych w mieście. Ulica ta jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych, łączącą różne dzielnice Wrocławia. Dzięki przeprowadzonym pracą, mieszkańcy będą mogli cieszyć się lepszą jakością drogi, co przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Prace remontowe obejmą nie tylko nawierzchnię jezdni, ale także chodniki oraz pobocza. W ramach projektu zostaną również wymienione krawężniki, a także wykonane nowe oznakowanie poziome i pionowe. Dodatkowo, planowane jest również uzupełnienie infrastruktury drogowej, takiej jak oświetlenie czy kanalizacja deszczowa.

Mieszkańcy Wrocławia są bardzo zadowoleni z ogłoszenia przetargu na remont ulicy Powstańców Ślą 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolejne filmy znikają z HBO. Do kiedy można je zobaczyć?

„Wredne dziewczyny” wracają na kinowy ekran. Zaskakujący hit!