w

Bracia Gallagher są ze sobą „bliżej niż przez ostatnie lata”. Kiedyś kłócili się o kobietę

W zeszłym miesiącu 56-letni Noel Gallagher zawarł ugodę rozwodową z Sarą MacDonald, po ponad 22 latach wspólnego życia. Ta decyzja oznacza, że ich rozstanie będzie przebiegać w stosunkowo spokojnej atmosferze. Według informacji przekazanych przez „The Sun”, ten moment od razu wpłynął na relacje między słynnymi braćmi, ponieważ tuż po rozstaniu Noela i Sary, w pobliżu pojawił się skłócony od kilku lat z bratem 51-letni Liam. Obaj muzycy są teraz ponoć „bliżej niż przez ostatnie lata”.

Po ponad dwóch dekadach małżeństwa, Noel i Sara zdecydowali się na rozwód, co jest zawsze trudnym i emocjonalnym doświadczeniem. Jednakże, dzięki ugodzie, para będzie mogła przejść przez ten proces w sposób bardziej spokojny i zgodny. To z kolei może wpłynąć na ich relacje i pozwolić im na zachowanie przyjacielskiego stosunku po rozstaniu.

Według informacji „The Sun”, ta zmiana w życiu Noela i Sary od razu wpłynęła na relacje między słynnymi braćmi. Po latach skłótnych i publicznych kłótni, 51-letni Liam i 56-letni Noel są teraz „bliżej niż przez ostatnie lata”. To może być wynikiem dojrzałości i refleksji, jaką przynosi rozwód, a także uświadomienia sobie, że rodzina jest najważniejsza.

Nie jest tajemnicą, że Noel i Liam mieli burzliwy związek, zarówno jako bracia, jak i współpracownicy w zespole Oasis. Ich kłótnie i różnice doprowadziły do rozpadu zespołu w 2009 roku, a od tego czasu obaj muzycy utrzymywali dystans i unikali kontaktu. Jednakże 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jakie są jego ulubione filmy 2023 roku. Są zaskoczenia!

Będzie drożej na A4. Część kierowców poczuje zmianę w styczniu