w

Brie Larson: Laureatka Oscara padła ofiarą hejterów. Ma dość współpracy z Marvelem

Ostatnio w mediach ponownie pojawiła się O Brie Larson, a to za sprawą premiery najnowszego filmu „Marvels”, w którym aktorka ponownie wcieliła się w postać Carol Danvers. Jednak rola ta nie przyniosła jej spokoju, a stała się wręcz przekleństwem. Od lat Larson musi zmagać się z internetowymi hejterami, którzy żądają jej usunięcia z Marvel Cinematic Universe. Według doniesień, aktorka jest rozczarowana współpracą z Marvelem i ma dość występów w ich filmach.

Od momentu ogłoszenia, że to właśnie O Brie Larson zagra główną rolę w filmie „Captain Marvel”, pojawiły się liczne kontrowersje i krytyka ze strony fanów komiksów i filmów Marvela. Niektórzy zarzucali jej brak odpowiedniego wyglądu i nieodpowiednie umiejętności aktorskie, a inni uważali, że aktorka nie pasuje do roli superbohaterki. Jednak Larson nie dała się zastraszyć i z pełnym zaangażowaniem wcieliła się w postać Carol Danvers, co spotkało się z pozytywnym odbiorem krytyków i widzów.

Niestety, hejterzy nie przestali atakować aktorki nawet po premierze filmu. W sieci pojawiły się liczne komentarze, w których żądano usunięcia Larson z MCU i zastąpienia jej inną aktorką. Niektórzy nawet zorganizowali petycję w tej sprawie, jednak nie odniosła ona większego sukcesu.

Według niepot 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Diuna: Część druga”: Premiera filmu przesunięta. Kiedy trafi do kin?

Olivia Rodrigo „GUTS”: Więcej niż Avril [RECENZJA]