w

Bunt u giganta IT. 500 z 700 pracowników grozi odejściem po zwolnieniu szefa

W poniedziałek dziennikarka branżowa Kara Swisher ujawniła, że 505 z 700 pracowników OpenAI, w tym czołowe postacie spółki, zagroziły w liście odejściem do nowego zespołu AI tworzonego przez Microsoft, jeśli zarząd firmy nie poda się do dymisji. W liście, którą opublikowała Swisher, pracownicy wyrażają swoje obawy, że obecny zarząd celowo dąży do zniszczenia spółki.

Według informacji przekazanych przez Swisher, pracownicy OpenAI są zaniepokojeni decyzjami podejmowanymi przez zarząd, które mogą negatywnie wpłynąć na przyszłość spółki. W liście pracownicy sugerują, że zarząd nie tylko nie podejmuje odpowiednich działań w celu rozwoju i wzrostu OpenAI, ale wręcz celowo dąży do jej zniszczenia.

Wśród 505 pracowników, którzy podpisali list, znajdują się również czołowe postacie spółki, co dodaje wagi ich ostrzeżeniom. W liście pracownicy wyrażają swoje niezadowolenie z obecnej sytuacji w firmie i wyrażają swoje obawy dotyczące przyszłości OpenAI.

Według informacji przekazanych przez Swisher, pracownicy są zaniepokojeni również faktem, że zarząd nie konsultuje się z nimi w sprawach dotyczących rozwoju spółki. W liście sugerują, że pracownicy powinni mieć większy wpływ na decyzje podejmowane przez zarząd, ponieważ to on 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kto wygra „The Voice of Poland”? Zagłosuj na swojego faworyta!

RTX 5000 zadba o błyskawiczny transfer danych. A przynajmniej tak mówią