w

Był przystojniakiem z telewizji i chłopakiem Kylie Minogue. Dziś mało kto go pamięta

W latach 80. przewidywano, że James Donovan osiągnie wielką karierę, podobnie jak jego ówczesna dziewczyna, Kylie Minogue. Jednak, mimo że Minogue stała się światową gwiazdą, Donovan nigdy nie zdołał przekroczyć pewnego poziomu sukcesu. Zamiast tego, zaczął częściej pojawiać się w różnych programach telewizyjnych w Wielkiej Brytanii, zamiast na scenie. Jak więc potoczyła się jego kariera?

Po rozstaniu z Minogue, Donovan skupił się na swojej karierze muzycznej, wydając kilka albumów i singli. Jego pierwszy album, „The Other Side of the World”, został wydany w 1989 roku i zyskał pozytywne recenzje, jednak nie odniósł wielkiego sukcesu komercyjnego. Kolejne albumy również nie przyniosły mu oczekiwanego przełomu, a jego popularność zaczęła stopniowo maleć.

W tym samym czasie, Donovan zaczął pojawiać się w różnych programach telewizyjnych, głównie jako gość muzyczny. W 1992 roku został zaproszony do udziału w popularnym brytyjskim programie talentów „Stars in Their Eyes”, gdzie wcielił się w postać Elvisa Presleya. Jego występ spotkał się z pozytywnym odbiorem i przyniósł mu większą roz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fabryki Volkswagena znowu zmniejszają obroty. Powód ten sam, co wcześniej

Samoloty, węże, igły i… liczby – czego boją się znani muzycy?