w

Była gwiazdą „M jak miłość”. W „The Voice of Poland” odrzucono ją bez żalu

Dziś, w historii „The Voice of Poland”, wydarzył się jeden z najbardziej zaskakujących i niezapomnianych momentów z udziałem celebrytów. W szóstej edycji programu, podczas przesłuchań w ciemno, pojawiła się aktorka Laura Samojłowicz, co wywołało ogromne poruszenie wśród widzów i jurorów.

Nikt nie spodziewał się, że znana z ról w filmach i serialach aktorka, podejmie wyzwanie i wystąpi na scenie „The Voice of Poland”. Jednakże, mimo jej odważnego kroku, żaden z trenerów nie zdecydował się odwrócić swojego fotela, co było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich.

W sieci natychmiast rozpoczęła się dyskusja na temat występu Samojłowicz, a jej wykonanie zostało dobitnie podsumowane przez internautów. Wielu z nich wyrażało zdziwienie i rozczarowanie, że żaden z jurorów nie docenił talentu aktorki i nie dał jej szansy na dalszą rywalizację w programie.

Jednakże, mimo braku uznania ze strony trenerów, występ Samojłowicz wzbudził ogromne zainteresowanie i przyczynił się do zwiększenia popularności programu. Aktorka udowodniła, że ma nie tylko talent aktorski, ale również wokalny, co z pewnością zaskoczyło wielu widzów 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Królowali na listach przebojów. Wokalista The Rasmus obchodzi 45. urodziny

Będzie kolejna część „Spider-Mana”? „Zawdzięczam tej postaci swoje życie i karierę”