w

Była żona Phila Collinsa robi wyprzedaż. Pod młotek pójdą pamiątki lidera Genesis

Dwa lata temu, w odwecie za eksmisję, była żona piosenkarza Orianne Cevey postanowiła sprzedać należące do niego złote płyty za bezcen. Jednakże, jak się okazuje, nie wszystkie pamiątki z ich wspólnego domu zostały wówczas sprzedane. Teraz, 6 grudnia, na aukcję trafią rzeczy należące zarówno do Cavey, jak i Phila Collinsa. Wśród nich znajduje się między innymi fortepian artysty, który zostanie wystawiony pod młotek.

Wygląda na to, że konflikt między byłymi małżonkami nie został jeszcze zakończony. Po rozpadzie ich związku, Orianne Cevey została eksmitowana z domu, który należał do Phila Collinsa. W odwecie, postanowiła sprzedać jego złote płyty, które otrzymała w trakcie ich małżeństwa. Jednakże, jak się okazuje, nie wszystkie pamiątki zostały wówczas sprzedane.

Teraz, po dwóch latach, na aukcję trafią rzeczy należące zarówno do Cavey, jak i Phila Collinsa. Wśród nich znajduje się między innymi fortepian artysty, który jest jednym z najcenniejszych przedmiotów. Jest to wyjątkowy instrument, na którym Collins grał podczas swoich koncertów i nagrywał swoje największe przeboje.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Orianne Cevey próbuje sprzedać pamiątki po byłym mężu. Wc 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowe wieści w sprawie stanu zdrowia Ozzy’ego Osbourne’a. „Serce mi pękło”

Kurs złotego (21 listopada). Ile trzeba płacić za dolara, euro i franka szwajcarskiego?