w

Byli małżonkowie walczą w sądzie o miliony. Przełomowa decyzja?

Od wielu lat byli małżonkowie Angelina Jolie i Brad Pitt toczą zacięty spór o wartą 500 milionów dolarów winnicę Château Miraval, położoną w urokliwej francuskiej Prowansji. Ostatnio wydawało się, że aktor, zdobywca Oscara za „Pewnego razu… w Hollywood”, jest na najlepszej drodze do przejęcia nieruchomości, jednak prawnik aktorki właśnie ujawnił sukcesy swojej klientki, co może zmienić sytuację.

Château Miraval to piękna posiadłość, która jest nie tylko winnicą, ale także luksusowym domem z basenem, kortem tenisowym i heliportem. Nieruchomość ta jest jedną z najbardziej pożądanych w Prowansji i przyciąga uwagę wielu bogatych i sławnych osób.

Jednak od czasu rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta w 2016 roku, para toczy spór o własność Château Miraval. Aktorka twierdzi, że nieruchomość została zakupiona przez nich wspólnie, a więc powinna być podzielona na pół. Z kolei Pitt uważa, że to on jest właścicielem winnicy, ponieważ to on zainwestował w jej rozwój.

W ostatnich latach wydawało się, że Pitt jest na najlepszej drodze do przejęcia Château Miraval. Jednak prawnik Jolie właśnie ujawnił, że aktorka odniosła sukcesy w swojej walce o nieruchomość. Według doniesień, sąd przyznał jej prawo do kontroli 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Alicja Szemplińska z apelem do mężczyzn: „Spokojnie panowie”

Michał Szpak o niespełnionej miłości. „Wspólna przyszłość będzie niemożliwa”