w

Cała prawda o polskim piłkarzu. „W moim życiu wiele razy się potykałem”

„Kuba” to poruszający dokument, który ukazuje historię życia słynnego polskiego piłkarza, Jakuba Błaszczykowskiego. Zawodnika, który przez lata reprezentował barwy narodowej, stając się jednym z najbardziej utytułowanych i szanowanych graczy w historii polskiego futbolu. Zdobywca 109 występów w reprezentacji Polski, Błaszczykowski jest nie tylko ikoną sportu, ale także wzorem determinacji i poświęcenia.

Film „Kuba” trafia na platformę Amazon Prime Video już 23 lutego, a jego oficjalny zwiastun właśnie został udostępniony. Produkcja ta jest nie tylko opowieścią o piłkarskich sukcesach Błaszczykowskiego, ale przede wszystkim o jego życiu poza boiskiem. W trailerze możemy usłyszeć słowa samego bohatera, który mówi: „Zawsze stawałem za drużyną. Nawet kosztem tego, że straciłem swój własny wizerunek”. Te słowa doskonale oddają ducha filmu, który ukazuje nie tylko piłkarską karierę Błaszczykowskiego, ale także jego wybory, wyzwania i trudne decyzje, które musiał podjąć w życiu.

„Kuba” to nie tylko film dla fanów piłki nożnej, ale dla wszystkich, którzy szukają inspiracji i motywacji do działania. Historia Błaszczykowskiego jest dowodem na to, że nawet w najtrudniejszych momentach 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rewolucja w prawach jazdy. Każdy kierowca będzie musiał zrobić badania

Polskie lasy będą ładowały samochody elektryczne. Co z programem Las Energii?