w

Cała prawda o rowerzystach. Panicznie boją się ulic i nie mają ubezpieczenia

Początek wiosny to czas, w którym ulice i ścieżki rowerowe ożywają i stają się miejscem spotkań dla wielu pasjonatów dwóch kółek. Wraz z nadejściem cieplejszych dni, coraz więcej osób decyduje się na wyjazdy rowerowe, co sprawia, że na drogach pojawia się coraz więcej rowerzystów. Jednak nie wszyscy z nich czują się pewnie na drodze i niektórzy panicznie boją się jeździć po niektórych trasach.

Jedną z najczęściej wymienianych tras, na której rowerzyści czują się niepewnie, są ruchliwe ulice w centrum miasta. Wielu kierowców nie zwraca uwagi na rowerzystów i nie przestrzega zasad bezpieczeństwa, co może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Ponadto, na takich trasach często brakuje wyznaczonych ścieżek rowerowych, co zmusza kolarzy do jazdy po jezdni, gdzie są narażeni na ryzyko kolizji z samochodami.

Inną trasą, która budzi lęk u niektórych rowerzystów, są wąskie i kręte drogi w górach. Jazda po takich trasach wymaga dużego skupienia i umiejętności manewrowania rowerem, co może być trudne dla początkujących kolarzy. Ponadto, na takich trasach często pojawiają się niebezpieczne przeszkody, takie 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Budują obwodnice za 3,7 mld zł. Wiemy, którymi niedługo pojedziemy

Powstaje „tabletka ćwiczeń”. Daje efekty treningu bez treningu