w

Chcą wyjaśnić aferę wokół wyboru Blanki na Eurowizję. Jest apel do nowych władz TVP

Czy po zmianie władz w Telewizji Polskiej możliwe będzie wyjaśnienie wszystkich nieprawidłowości związanych z wyborem Blanki na reprezentantkę Polski na Eurowizji? To pytanie nurtuje stowarzyszenie OGAE Polska, które ponownie zaapelowało o wyjaśnienie sprawy oraz opublikowanie szczegółowych wyników głosowania w preselekcjach. Przypomnijmy sobie, o co dokładnie chodzi w aferze dotyczącej krajowych eliminacji do Eurowizji.

W ostatnich latach, wybór polskiego reprezentanta na Eurowizję budził wiele kontrowersji i wątpliwości. Wiele osób zarzucało Telewizji Polskiej nieprzejrzyste i nieuczciwe działania w procesie selekcji. W 2019 roku, wybór Blanki jako reprezentantki Polski wywołał szczególnie duże emocje i dyskusje.

Stowarzyszenie OGAE Polska, które skupia fanów Eurowizji, od samego początku wyrażało swoje wątpliwości co do przebiegu krajowych eliminacji. Już po ogłoszeniu wyników, pojawiły się głosy sugerujące, że głosowanie zostało sfałszowane na korzyść Blanki. W odpowiedzi na te zarzuty, Telewizja Polska zapewniała, że wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem i w pełni transparentnie.

Jednakże, w świetle kolejnych faktów, wątpliwości co do uczciwości wyboru Blanki tylko się nasilały. W mediach pojawiły się informacje o nieprawidłowościach w procesie gł 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Samsung S24, S24 Plus i S24 Ultra. Kiedy w Polsce pojawi się najnowszy model?

Elon Musk przyleci do Polski. W planach nietypowa wizyta