w

Chciał ostrzec kierowców przed policją. Sam stracił prawo jazdy

Miganie światłami drogowymi jest nadal powszechnie stosowaną praktyką na polskich drogach. Niestety, okazuje się, że nie jest ona zgodna z przepisami prawa. Świadczy o tym niedawne zdarzenie, w którym kierowca postanowił ostrzec innych uczestników ruchu o prowadzonej w pobliżu kontroli drogowej. Niestety, za ten czyn został ukarany przez policję, a jego prawo jazdy zostało mu odebrane.

Miganie światłami drogowymi jest popularnym sposobem komunikacji między kierowcami na drodze. Często jest stosowane jako ostrzeżenie o niebezpieczeństwie lub informacja o kontroli drogowej. Niestety, nie jest to zgodne z przepisami prawa, a jego stosowanie może skutkować poważnymi konsekwencjami.

Warto pamiętać, że zgodnie z polskim prawem, jedynym sposobem komunikacji między kierowcami na drodze jest użycie sygnału dźwiękowego. Miganie światłami jest uznawane za nielegalne i może być karane mandatem lub nawet utratą prawa jazdy.

Niedawno pewien kierowca został zatrzymany przez policję za miganie światłami drogowymi. Mężczyzna postanowił ostrzec innych użytkowników ruchu o prowadzonej w pobliżu kontroli drogowej. N 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To będzie wiosenny hit dyskotek? Rumuńska gwiazda disco wraca

Na niebie pojawił się Poseidon i wtedy zatonął rosyjski okręt