w

Chciał parkować w centrum za darmo. Teraz grozi mu 5 lat więzienia

Nawet kilka lat pozbawienia wolności może grozić dostawcy jedzenia z Warszawy, który dokonał nielegalnej modyfikacji tablicy rejestracyjnej w swoim pojeździe. 43-letni mężczyzna zmienił literę F na E, aby uniknąć otrzymywania mandatów za nieprawidłowe parkowanie. Policjanci przypominają, że taki czyn jest traktowany jako przestępstwo i może być surowo karany przez sąd.

Według polskiego prawa, każda zmiana lub fałszowanie tablicy rejestracyjnej jest uważane za przestępstwo. Jest to uważane za próbę oszustwa i naruszenie przepisów dotyczących rejestracji pojazdów. W przypadku ujawnienia takiego czynu, sprawca może zostać skazany na karę pozbawienia wolności nawet do kilku lat.

W tym konkretnym przypadku, dostawca jedzenia z Warszawy zmienił literę F na E, aby uniknąć płacenia mandatów za nieprawidłowe parkowanie. Jednakże, taka modyfikacja jest nielegalna i może mieć poważne konsekwencje prawne. Policja jest w stanie łatwo wykryć takie zmiany i sprawca może zostać oskarżony o przestępstwo.

Policjanci przypominają, że rejestracja pojazdu jest ważnym element 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Miłość bez ostrzeżenia”: Joanna Kulig po amerykańsku. Jak wypadła?

McDonald’s się popsuł, także w Polsce. Nie działają kioski