w

Chiara Mastroianni i Catherine Deneuve o Marcello Mastroiannim. Premiera w Cannes!

Marcello Mastroianni był niezaprzeczalną legendą kina i jedną z największych gwiazd włoskiego kina. Jego niezapomniane role w filmach takich reżyserów jak Federico Fellini, Michelangelo Antonioni czy Luchino Visconti przyniosły mu międzynarodową sławę i uznanie krytyków. W 2021 roku, podczas rozpoczynającej się 77. edycji festiwalu w Cannes, światło dzienne ujrzy film „Marcello Mio”, który jest hołdem dla tego wybitnego aktora w 100. rocznicę jego urodzin.

Marcello Mastroianni był nie tylko aktorem, ale także ikoną kina włoskiego. Jego charakterystyczna uroda, ujmujący uśmiech i niezwykły talent aktorski sprawiły, że stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych aktorów swojego pokolenia. Jego współpraca z wybitnymi reżyserami przyniosła nie tylko niezapomniane role, ale także wiele nagród i wyróżnień.

W filmie „Marcello Mio” zostanie przedstawiona historia życia i kariery tego niezwykłego aktora. Widzowie będą mieli okazję poznać jego prywatną stronę, a także zobaczyć kulisy powstawania niektórych z najważniejszych filmów w jego karier 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziś, 18 maj 22:25 (TVN) – Złe mamuśki

13-latek zabrał auto matce. Przez Kielce pędził prawie 150 km/h