w

Chylińskiej łamał się głos po tym występie w „Mam talent”. Przyjaciel Krawczyka zabrał głos

Podczas oceny występu Kacpra Kujawskiego, Agnieszka Chylińska była tak wzruszona, że jej głos aż łamał się. Niepełnosprawny 18-latek ze Szczecina wywołał u niej łzy, wykonując przebój Krzysztofa Krawczyka „Życia mała garść”. Wokalista ten zyskał nawet uznanie od swojego wieloletniego menedżera i przyjaciela, Andrzeja Kosmali, który udostępnił jego występ na stronie poświęconej artyście.

Kacper Kujawski jest niepełnosprawnym wokalistą, który mimo swoich ograniczeń, potrafi poruszyć serca słuchaczy swoim talentem i emocjonalnym wykonaniem piosenek. Jego występ podczas programu „The Voice of Poland” był nie tylko wzruszający, ale również pełen siły i pasji.

Agnieszka Chylińska, jedna z jurorek programu, była tak poruszona występem Kacpra, że jej głos aż łamał się podczas oceny. Wokalistka wyraziła swoje uznanie dla młodego artysty, podkreślając jego niezwykły talent i determinację. Kujawski wywołał u niej łzy, wykonując przebój Krzysztofa Krawczyka „Życia mała garść”, który idealnie oddawał jego historię i siłę charakteru.

Występ Kacpra Kujawskiego został również doceniony przez jego wielo 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oto najlepsze scenariusze w Hollywood. Dlaczego tak późno poznaliśmy laureatów?

Iran zaatakował Izrael. Ale czy Irańczycy mają powody do radości?