w

Co dalej z Comarchem? Prezes Filipiak „nieobecny w sposób długotrwały”

Podczas konferencji poświęconej wynikom firmy za III kwartał, wiceprezes informatycznej spółki Konrad Tarański zadeklarował, że pan profesor jest nieobecny w sposób długotrwały, jednak działalność Comarchu odbywa się w sposób niezakłócony. Tarański dodatkowo podkreślił, że grupa Comarch obecnie posiada o około 1-2% wyższy portfel zamówień w porównaniu z rokiem poprzednim.

Wiceprezes Tarański wyjaśnił, że pomimo nieobecności pan profesora, Comarch nadal działa sprawnie i skutecznie. Firma ta jest w stanie utrzymać swoją pozycję na rynku i kontynuować swoją działalność bez większych przeszkód.

Ponadto, Tarański zaznaczył, że grupa Comarch jest obecnie w bardzo dobrym miejscu, ponieważ jej portfel zamówień jest wyższy niż w poprzednim roku. Oznacza to, że firma ta jest w stanie przyciągać nowych klientów i utrzymywać swoją pozycję na rynku.

Wiceprezes Tarański podkreślił również, że Comarch jest w stanie dostarczać swoje usługi w sposób niezakłócony, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że ich potrzeby zostaną zaspokojone w terminie i zgodnie z oczekiwaniami.

Wnioskiem z konferencji jest to, że mimo nieobecności pan profesora, Comarch jest 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pet Shop Boys na jedynym koncercie w Polsce! Gdzie zagrają legendy popu? [DATA, BILETY]

Sankcje gospodarcze dziurawe jak sito? Te rosyjskie firmy handlują z UE