w

Co dalej z kultowym polskim festiwalem? Prezydent Łodzi interweniuje: Nie ma mojej zgody

Od momentu, gdy pojawiła się informacja o przeniesieniu legendarnego festiwalu Audioriver z Płocka do Łodzi, liczni aktywiści apelowali o zmianę lokalizacji imprezy z Parku na Zdrowiu. W odpowiedzi na te apele, prezydent Łodzi Hanna Zdanowska zaangażowała się w sprawę, a organizatorzy święta muzyki elektronicznej podjęli decyzję o zmianie miejsca festiwalu. „Nie była to dla nas łatwa decyzja” – przyznają. W celu poprawy widoczności w wyszukiwarkach, poniższy tekst został przepisany i rozszerzony w języku polskim.

Od chwili, gdy pojawiła się informacja o przeniesieniu legendarnego festiwalu Audioriver z Płocka do Łodzi, wielu aktywistów zaangażowało się w sprawę, apelując o zmianę lokalizacji imprezy z Parku na Zdrowiu. W odpowiedzi na te apele, prezydent Łodzi Hanna Zdanowska zaangażowała się osobiście w sprawę, wyrażając swoje wsparcie dla zmiany miejsca festiwalu. W rezultacie, organizatorzy święta muzyki elektronicznej podjęli decyzję o przeniesieniu imprezy do innego miejsca.

Decyzja ta nie była łatwa dla organizatorów, którzy od lat organizowali festiwal w Parku na Zdrowiu w Płocku. Jednakże, w obliczu apeli i wsparcia ze strony prezydent Łodzi, postanowili oni podjąć ryzyko i zmienić lokalizację imprezy. Wielu aktywistów uważało, że Park na Zdrowiu nie jest odpowiednim miejscem dla 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gigantyczna grupa plam słonecznych zwrócona ku Ziemi. Czy to groźne?

Zbudują największy bezszprychowy diabelski młyn. Dla blisko 1,5 tys. osób