w

Co z nowym filmem z uniwersum „Gwiezdnych wojen”? Jest głos w sprawie!

Patty Jenkins, twórczyni sukcesu filmu „Wonder Woman”, miała być pierwszą kobietą, która wyreżyseruje film z serii „Gwiezdne wojny”. Film ten, zatytułowany „Rogue Squadron”, miał być kolejnym spin-offem popularnej sagi. Niestety, tytuł ten niespodziewanie zniknął z kalendarza premier Disneya, co wywołało wiele spekulacji i pytań o przyszłość produkcji.

Jenkins, która miała być reżyserką „Rogue Squadron”, w końcu zabrala głos w tej sprawie. W wywiadzie dla jednego z magazynów filmowych, wyjaśniła, że decyzja o usunięciu filmu z kalendarza premier Disneya była spowodowana koniecznością dostosowania harmonogramu produkcji do jej innych projektów. Reżyserka jest obecnie zajęta pracą nad kontynuacją „Wonder Woman” oraz nad innym filmem dla platformy streamingowej Netflix.

Jenkins wyjaśniła również, że „Rogue Squadron” wciąż jest w fazie rozwoju i nie został całkowicie porzucony. Jest to dla niej bardzo ważny projekt, ponieważ jako fanka serii „Gwiezdne wojny” od zawsze marzyła o możliwości wyreżyserowania filmu z tego uniwersum. Dlatego też, mimo opóźnień, nadal jest zaangażowana w produkc 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polska na liście European Best Destinations. Szczególna atrakcja

Samochodów elektrycznych w Polsce przybywa. Ale najlepiej je ładować w domu