w

Czerwiec w SkyShowtime to same hity i świetne premiery

Serwisy streamingowe nieustannie zaskakują swoich użytkowników, wprowadzając do swojej oferty coraz to nowe i interesujące pozycje. Wraz z nadejściem czerwca, SkyShowtime przygotowuje kolejną porcję filmów i seriali, które z pewnością zachwycą widzów. Wśród nich znajdą się zarówno zupełnie nowe produkcje, jak i kontynuacje ulubionych historii. Co dokładnie będzie można zobaczyć na platformie w czerwcu?

Na początek, już w pierwszym tygodniu miesiąca, pojawi się długo wyczekiwany film „Wonder Woman 1984”. Kontynuacja przygód superbohaterki zyskała ogromną popularność na całym świecie i z pewnością nie zawiedzie fanów. W tym samym czasie na SkyShowtime zadebiutuje również nowy serial „Loki” od Marvel Studios, który skupi się na losach jednego z najbardziej uwielbianych złoczyńców z uniwersum superbohaterów.

Kolejne tygodnie czerwca przyniosą również wiele innych ciekawych produkcji. Wśród nich znajdzie się m.in. drugi sezon hitowego serialu „The Boys”, który wciąż zaskakuje swoją nieprzewidywalnością i odważnym podejściem do tematy 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Świat bez gotówki to realna wizja. Według ekspertów trend jest nieodwracalny

Kinowy hit już niedługo na popularnej platformie streamingowej. Kiedy premiera?