w

Danny DeVito o Arnoldzie Schwarzeneggerze. Żartuje, że ten nie powinien iść w politykę

Podczas wywiadu dla serwisu „GQ”, Danny DeVito opowiedział o swoim doświadczeniu współpracy z Arnoldem Schwarzeneggerem. Aktorzy mieli okazję razem wystąpić w dwóch komediach: „Bliźniakach” oraz „Juniorze”. DeVito, znany również z roli Pingwina w „Powrocie Batmana”, wyznał, że bardzo chciałby ponownie zagrać u boku Schwarzeneggera w roli filmowego Terminatora.

W żartobliwy sposób DeVito skomentował fakt, że pomimo sukcesu „Bliźniaków”, nie doczekali się one kontynuacji. Aktor wyjaśnił, że pomimo chęci ze strony widzów, nie udało się dopasować odpowiedniego scenariusza, który byłby godny pierwszej części. Jednakże, DeVito nie wykluczył możliwości powrotu do roli bliźniaka u boku Schwarzeneggera w przyszłości.

Podczas wywiadu, aktorzy wspomnieli również o swojej przyjaźni, która rozwinęła się podczas pracy nad filmami. DeVito podkreślił, że Schwarzenegger jest nie tylko utalentowanym aktorem, ale również wspaniałym człowiekiem, z którym świetnie się pracuje. Aktorzy wyrażali również swoje uznanie dla siebie nawzajem, podkreślając, że współpraca z takim profesjonalistą jest dla nich ogromną przyjemnością.

Podsumowując, wywiad z DeVito dla „GQ” ujawnił ciekawe fakty na temat współpr 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przyjaciel Bruce’a Willisa przekazał smutne wieści. Jest bardzo źle

Test Cupra Formentor VZ i Cupra Formentor VZ5 – czysta moc na czterech kołach