w

Dantejskie sceny w domu Krupińskiej i Karpiela-Bułecki. Pilnie wezwano policję

Paulina Krupińska-Karpiel opowiedziała o przerażającej sytuacji, jaka miała miejsce w jej domu. Znana gwiazda programu „Dzień Dobry TVN” nie mogła ukryć swoich emocji, gdy dzieliła się tym wydarzeniem na antenie. Jej kolega, Damian Michałowski, również był zszokowany tym, co usłyszał. Sytuacja była na tyle poważna, że na miejsce wezwano nawet policję.

Podczas rozmowy w programie „Dzień Dobry TVN”, Paulina Krupińska-Karpiel opowiedziała o dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce w jej domu. Gwiazda nie kryła swojego przerażenia i emocji, gdy opowiadała o tym, co jej się przydarzyło. Jej kolega z programu, Damian Michałowski, również był zszokowany i nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał.

Według relacji Pauliny, w jej domu doszło do niebezpiecznego incydentu, który wymagał interwencji policji. Gwiazda nie podała dokładnych szczegółów, ale wyraźnie było widać, że cała sytuacja bardzo ją poruszyła. Damian Michałowski również był zaniepokojony i pytał o szczegóły, jednak Paulina nie chciała zdradzić więcej informacji na antenie.

Wydarzenia w domu Pauliny Krupińskiej-Kar 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pod podłogą zalęgło się coś jak ze „Stranger Things”. Byłam przerażona!

Maciej Damięcki nie żyje. Legendarny aktor miał 79 lat. Mateusz Damięcki już zareagował