w

Danuta Holecka żegna się z TVP. Piosenka „Przez te oczy jak węgle” to hit sieci

„Utwór „Przez te oczy jak węgle / Piosenka dla Pani Danuty” stał się prawdziwym hitem internetu, przekraczając ponad 200 tysięcy odsłon. Jest to cover popularnego utworu discopolowego „Przez twe oczy zielone” w wykonaniu Zenka Martyniuka i jego zespołu Akcent. Satyryczna piosenka skupia się na postaci Danuty Holeckiej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy programu „Wiadomości” w TVP.

Tekst utworu jest pełen ironii i humoru, a jednocześnie stanowi wyraz krytyki wobec niektórych działań i decyzji podejmowanych przez Danutę Holecką w jej roli dziennikarki. Piosenka szybko zyskała popularność wśród internautów, którzy docenili jej zabawny i przewrotny charakter.

Warto również zwrócić uwagę na wykonanie utworu, które jest nie tylko zabawne, ale również bardzo profesjonalne. Wokalista wciela się w rolę Zenka Martyniuka, a cały zespół Akcent doskonale oddaje klimat i styl oryginalnej wersji utworu.

„Przez te oczy jak węgle / Piosenka dla Pani Danuty” jest nie tylko świetnym coverem, ale również wyrazem kreatywności i pomysłowości twórc 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozporządzenie ws. 0 proc. VAT na żywność z podpisem ministra finansów

14 biegów w skrzyni manualnej. Wyciekł skomplikowany patent Toyoty