w

Daria Zawiałow stała się „Dziewczyną Pop”. „Ciągle mam rockową duszę”

Ostatni album Darii Zawiałow, zatytułowany „Dziewczyna Pop”, jest wyrazem artystycznej odwagi i odważnego wyjścia poza sztywne ramy gatunkowe. W rozmowie z Piotrem Witwickim, wokalistka przyznała, że przez wiele lat była wkładana do różnych szufladek muzycznych, takich jak alternatywa, rock, indie rock czy indie pop. Jednakże, jej najnowsze wydawnictwo jest świadomym odejściem od tych ograniczeń i wyrażeniem niezależności artystycznej.

Daria Zawiałow, znana ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do muzyki, postanowiła wyjść poza schematy i stworzyć album, który nie da się łatwo zaszufladkować. Tytuł „Dziewczyna Pop” jest wyrazem jej buntu wobec narzuconych jej etykiet i prób uniknięcia szufladkowania jako artystki popowej.

Wokalistka przyznaje, że przez wiele lat czuła się zmuszana do dostosowywania się do określonych gatunków muzycznych, aby uniknąć niechcianej etykiety „pop”. Jednakże, jej ostatni album jest dowodem na to, że Daria Zawiałow nie boi się wyjść poza te ramy i eksperymentować z różnymi brzmieniami i stylami.

„Dziewczyna Pop” to nie tylko tytuł albumu, ale również manifest artystycznej wolności i 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kwaśniewska wyłania się z wody. Rozpaliła wyobraźnię w stroju kąpielowym

510 zł specjalnego dodatku emerytalnego na psa. Tyle mogą dostać właściciele