w

Dawid Kwiatkowski przed Sylwestrową Mocą Przebojów: „Postawię na elegancję, lecz też was zaskoczę”

Zbliża się koniec 2023 roku, a wraz z nim Sylwestrowa Moc Przebojów. Jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd, która pojawi się na scenie w Chorzowie, jest Dawid Kwiatkowski. W wywiadzie udzielonym dla Interii, artysta podsumował swoje dokonania w minionym roku oraz uchylił rąbka tajemnicy odnośnie swoich planów na przyszłość, szczególnie dotyczących nadchodzącego albumu „Pop Romantyk”.

Zaledwie kilka dni pozostało do końca 2023 roku, a Dawid Kwiatkowski już teraz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Jego muzyka podbija serca fanów, a jego koncerty przyciągają tłumy. W tym roku artysta z pewnością nie zawiedzie swoich fanów, ponieważ planuje występ na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Chorzowie.

W wywiadzie dla Interii, Dawid Kwiatkowski podsumował swoje dokonania w 2023 roku. Artysta przyznał, że był to dla niego bardzo intensywny czas, pełen wyzwań i nowych doświadczeń. Jednym z najważniejszych wydarzeń było wydanie jego najnowszego albumu „Pop Romantyk”, który spot 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niemiecki magazyn nie ma wątpliwości: najlepsze są auta z Azji

Tom Smothers nie żyje. Gwiazdor telewizji miał 86 lat