w

Dawid Podsiadło wydał reedycję płyty. Fani są niezadowoleni?

Dawid Podsiadło, jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, zaskakuje swoich fanów kolejną reedycją swojego czwartego albumu „Lata Dwudzieste”. Płyta ta odniosła ogromny sukces, zdobywając poczwórną platynę, co tylko potwierdza ogromną popularność artysty. Mimo upływu czasu, Podsiadło wciąż promuje ten krążek, a teraz postanowił zaskoczyć swoich słuchaczy jeszcze bardziej.

Właśnie do aplikacji streamingowych trafiły utwory, które do tej pory były dostępne jedynie na koncertach. To oznacza, że fani mogą teraz cieszyć się nimi w dowolnym momencie, bez konieczności udziału w koncertach. Te nowe utwory rozpoczynają erę „Lat Dwudziestych z kawałkiem”, co tylko podkreśla, że album ten wciąż jest w centrum uwagi i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Jednak to nie koniec niespodzianek, jakie przygotował Dawid Podsiadło dla swoich fanów. Wkrótce pojawi się również wersja fizyczna albumu, która z pewnością będzie prawdziwą gratką dla kolekcjonerów i miłośników muzyki w formie fizycznej. Co ciekawe, gwiazdor przygotował także specjalne niespodzianki dla swoich fanów, które będą dostępne tylko w wersji fizycznej albumu. To idealna okazja, aby mieć coś wyjątkowego i unikatowego od swojego ulubionego artysty.

Nie można zapomnieć także o tym, że Dawid Podsiadło jest znany z nieustannego zaskakiwania swoich fanów. Wiele osób z pewnością z niecierpliwością czeka na to, co przygotował tym razem. Czy 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Słynni Chrisowie stanęli do pojedynku. Który podbija Hollywood?

Nie żyje David Sanborn. Muzyk nagradzany Grammy miał 78 lat