w

Dealer sprzedał to samo auto 13 klientom. Grozi mu dożywocie

Właściciel komisu samochodowego w Filadelfii przyjmował zamówienia na sprzedaż aut, ale nigdy nie realizował ich w rzeczywistości. Ten nieuczciwy model sprzedaży stał się jego ulubionym sposobem na prowadzenie biznesu. Mężczyzna zawsze miał dobrą wymówkę, by odroczyć termin dostawy, co pozwalało mu na oszukanie ponad 120 klientów w ciągu kilku lat. Jednak teraz jego idealny biznesplan może przynieść mu poważne konsekwencje, ponieważ grozi mu dożywocie.

Właściciel komisu samochodowego w Filadelfii wykorzystywał swoją pozycję sprzedawcy, aby oszukać naiwnych klientów. Przyjmował zamówienia na sprzedaż samochodów, ale nigdy nie dostarczał ich do kupujących. Zamiast tego, mężczyzna stosował różne sztuczki i wymówki, aby odroczyć termin dostawy. W ten sposób, na przestrzeni kilku lat, udało mu się oszukać ponad 120 osób.

Ten nieuczciwy model sprzedaży stał się dla właściciela komisu samochodowego w Filadelfii sposobem na szybkie wzbogacenie się kosztem innych. Mężczyzna nie przejmował się skutkami swoich działań i nie miał skrupułów w oszukiwaniu swoich klientów. Jego jedyn 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpierw zaręczyny, a teraz takie wieści! Uwielbiany trener „The Voice of Poland” zostanie ojcem

Niewielki dron pokonał najpotężniejszy czołg Rosjan