w

Disney+ i koniec współdzielenia kont. Podano dwa kluczowe terminy

Disney+ podąża śladami Netfliksa i wkrótce wprowadzi zakaz współdzielenia kont. Gigant ten od dłuższego czasu przygotowywał się do takiego ruchu, a teraz ujawniono dwa kluczowe terminy. Wiemy już, kiedy Disney+ zamierza zakończyć praktykę udostępniania loginów i haseł innym użytkownikom. Ta decyzja ma na celu ochronę praw autorskich i zapewnienie uczciwych warunków dla wszystkich użytkowników platformy.

Disney+ jest jedną z najpopularniejszych platform streamingowych, oferującą dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali związanych z markami należącymi do Disneya, takimi jak Marvel, Star Wars czy Pixar. Od momentu swojego debiutu w listopadzie 2019 roku, platforma ta zdobyła miliony abonentów na całym świecie. Jednak wraz z jej rosnącą popularnością, pojawiły się również problemy związane z udostępnianiem kont.

Wiele osób decyduje się na współdzielenie swoich loginów i haseł z rodziną i przyjaciółmi, aby obniżyć koszty subskrypcji. Jednak taka praktyka jest niezgodna z warunkami korzystania z Disney+ i może prowadzi 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tunel w Zielonkach gotowy. Tony betonu na Północnej Obwodnicy Krakowa

Stała wcale nie jest stałą? Teleskop DESI sugeruje, że ciemna energia zmienia się w czasie