w

Dramatyczne sceny na przejściu. Wszystko nagrała kamera

Wydawałoby się, że każdy kierowca zdaje sobie sprawę z obowiązku ustąpienia pierwszeństwa pieszemu na przejściu. Niestety, rzeczywistość pokazuje, że wciąż wiele osób za kierownicą ma problem z zapamiętaniem tej prostej zasady. Przykładem może być opublikowane przez śląską policję zdarzenie, które mogło skończyć się tragicznie.

Wciąż zdarzają się sytuacje, w których kierowcy nie zauważają pieszego na przejściu lub nie udzielają mu pierwszeństwa, co może prowadzić do poważnych wypadków. Niestety, niektórzy kierowcy nie zdają sobie sprawy z tego, że to właśnie pieszy ma pierwszeństwo na przejściu, a nie samochód.

Warto przypomnieć, że ustąpienie pierwszeństwa pieszemu na przejściu jest obowiązkiem kierowcy, a nie tylko kwestią uprzejmości. Niestety, niektórzy kierowcy nie przestrzegają tej zasady, co może mieć tragiczne konsekwencje.

Przykładem tego jest opublikowane przez śląską policję zdarzenie, w którym kierowca nie udzielił pierwszeństwa pieszemu na przejściu, co mogło doprowadzić do tragedii. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji pieszego i uważności innych kierowców, udało się uniknąć wypadku.

Należy pamiętać, że każdy z nas może znaleźć się w roli pieszego na prze 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Titanic” w odświeżonej wersji 4K dostępny w streamingu!

Mark Gustafson nie żyje. Laureat Oscara miał 64 lata