w

Droga S12 będzie dłuższa. Budowa kolejnego odcinka coraz bliżej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o złożeniu wniosku na budowę drogi S12 Dorohucza – Chełm. Droga ta będzie miała długość ponad 22 kilometrów i będzie ważną częścią trasy łączącej centralną i zachodnią Polskę z Lublinem. Będzie to także kluczowy odcinek dla międzynarodowego ruchu tranzytowego w kierunku Kijowa.

Budowa drogi S12 jest częścią większego projektu, mającego na celu poprawę infrastruktury drogowej w Polsce. Droga ta będzie miała dwie jezdnie, każda po dwa pasy ruchu, oraz pobocza. Będzie również wyposażona w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, takie jak monitoring i oświetlenie.

Odcinek Dorohucza – Chełm będzie ważnym połączeniem dla mieszkańców regionu, umożliwiając szybsze i bezpieczniejsze podróżowanie. Będzie to także istotna trasa dla transportu towarów, co przyczyni się do rozwoju gospodarczego regionu.

Ponadto, droga S12 będzie miała duże znaczenie dla ruchu tranzytowego w Europie. Połączy ona centralną i zachodnią Polskę z Lublinem, a następnie z Kijowem, co umożliwi szybszy i bardziej efektywny transport to 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Sylwester Marzeń” z TVP nie odbędzie się. Lider Boys zabrał głos

Winnice ogrzewane śmigłowcem. Polacy wpadli na pomysł, jak ratować rośliny