w

Dziennikarze nie wierzyli, że odniosą sukces. Występ Stereophonics widziały 3 miliardy widzów!

W wieczór 31 lipca 1999 roku, Kelly Jones, wokalista zespołu Stereophonics, nie mógł oderwać wzroku od tłumu liczącego 50 tysięcy osób, który wypełniał stary i zniszczony stadion Morfa w Swansea. Był to dla niego niezwykły moment, ponieważ sam nie mógł uwierzyć w to, co stało się udziałem jego samego i jego zespołu. Trzech przyjaciół z maleńkiej, górniczej miejscowości Cwmaman w Walii, którzy jeszcze niedawno marzyli o sławie, teraz stali się jej częścią. Ich płyta „Performance And Cocktails”, wydana 25 lat temu, niespodziewanie podbiła Wielką Brytanię i otworzyła im drzwi do sukcesu.

To był niezwykły wieczór dla Kelly’ego Jonesa i jego zespołu. W końcu, po latach ciężkiej pracy i nieustannych prób, udało im się osiągnąć to, o czym marzyli. Ich muzyka dotarła do szerokiej publiczności, a oni sami stali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Wielkiej Brytanii.

Jednak droga do tego momentu nie była łatwa. Kelly Jones i jego koledzy z zespołu, Richard Jones i Stuart Cable, pochodzili z małego miasteczka Cwmaman w Walii. Tam, wśród kopalni i surowych warunków, marzyli o karierze muzycznej. W końcu, po wielu próbach i niepowodzeniach, udało im się podpisać kontrakt z wytwórnią płytową i wydać swój pierwszy album „Word Gets Around” w 1997 roku.

Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 1999 roku, kiedy to ukazał się ich drugi album „Performance And Cocktails”. Płyta ta zawierała takie przeboje jak „The Bartender and the Thief” i „Just Looking”, które szybko stały się hitami w Wielkiej Brytanii. Album ten sprzeda 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pożyczka na auto dla bezrobotnych? Ministerstwo komentuje

Jeden przebój zrobił z Hoziera wielką gwiazdę. Dziś tęskni za byciem anonimowym