w

Eddie Murphy: Wielkie sukcesy i bolesny upadek. Zniknął z ekranów na sześć lat

Eddie Murphy był jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych aktorów komediowych na świecie w latach 80. i 90. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu poczuciu humoru, charyzmie i talentowi aktorskiemu, szybko zdobył serca widzów na całym świecie. Jego filmy, takie jak „Beverly Hills Cop”, „Coming to America” czy „The Nutty Professor”, odniosły ogromne sukcesy i przyniosły mu status gwiazdy Hollywood.

Jednak po wielu latach świetności, nadszedł dla Murphy’ego trudny okres. Aktor nie mógł poradzić sobie z serią nieudanych filmów, w których grał. Krytycy i widzowie nie byli już tak zachwyceni jego występami, a filmy nie przynosiły oczekiwanych dochodów. W rezultacie, Murphy zniknął z ekranów na sześć lat, a jego kariera wydawała się być w stagnacji.

Jednak w ostatnich latach aktor powrócił na szczyt swojej kariery. W 2019 roku zagrał w filmie „Dolemite Is My Name”, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i widzów. To sprawiło, że Murphy znów zaczął być postrzegany jako jedna z najważniejszych postaci w świecie komedii.

A już niedługo fani będą mieli okazję zobaczyć go w kontynuacji jednej z najbardziej lubianych serii filmowych – „Coming 2 America”. W tym długo oczekiwanym sequelu, Murphy ponownie wcieli 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drogówka o zwiększonym prestiżu. Policjanci będą jeździć luksusowymi autami

Renifery jednocześnie przeżuwają i śpią