w

Edyta i Cezary Pazura mocno się przeliczyli. Myśleli, że zarobią miliony

Cezary Pazura i jego żona Edyta, znani polscy aktorzy, na początku tegorocznych wakacji ogłosili, że zamierzają sprzedać swoją ekskluzywną willę położoną na pięknych Warmii i Mazurach. Jednak pomimo ogromnego zainteresowania, luksusowa posiadłość wciąż pozostaje na rynku, nie znajdując nabywcy. Wszystko wskazuje na to, że potencjalnych kupców odstrasza bardzo wysoka cena nieruchomości.

Willa, która jest własnością pary aktorskiej od wielu lat, jest prawdziwym klejnotem na mapie Warmii i Mazur. Położona w malowniczej okolicy, otoczona pięknymi lasami i jeziorami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Posiadłość została zaprojektowana i wybudowana z najwyższą starannością, z dbałością o każdy szczegół. Jest to idealne miejsce dla osób, które pragną odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się luksusem w otoczeniu pięknej przyrody.

Willa Cezarego Pazury i jego żony składa się z przestronnego salonu, jadalni, kuchni, sypialni, gabinetu oraz kilku łazienek. Wnętrza zostały urządzone w 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Interwencja”: Kupili mieszkanie. Teraz boją się dawnej właścicielki

Miliardy złotych dla PKP Intercity. „Dotychczasowe środki są niewystarczające”