w

Emma Stone idzie po drugiego Oscara. Oto najlepsze filmy z jej udziałem

Od kilku dni w kinach można podziwiać najnowszy film z udziałem utalentowanej aktorki Emmy Stone, zatytułowany „Biedne istoty”. Jednak już od kilku miesięcy temu, od premiery na festiwalu filmowym w Wenecji, o tym dziele mówi się głośno. Krytycy nie szczędzą pochwał dla 35-letniej gwiazdy, która wcieliła się w główną rolę.

„Biedne istoty” to nie jest jedyny film, w którym możemy podziwiać aktorkę Stone. W ostatnich latach zagrała ona w wielu innych produkcjach, które również zasługują na uwagę i są godne polecenia. Jednym z nich jest „La La Land”, musical, który przyniósł Stone nagrodę Oscara za najlepszą rolę żeńską. W filmie tym aktorka udowodniła swoje wszechstronne umiejętności, wcielając się w postać ambitnej aktorki marzącej o karierze w Hollywood.

Kolejnym filmem, w którym warto zobaczyć Stone, jest „Birdman” z 2014 roku. W tym obrazie aktorka wcieliła się w postać córki głównego bohatera, znanego aktora, który stara się odzyskać swoją sławę. Za swoją rolę Stone otrzymała nominację do Oscara, a film zd 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przegląd techniczny w Polsce to fikcja. Oficjalne dane nie pozostawiają złudzeń

Oto największy filmowy bohater wszech czasów. Pierwsze miejsce nikogo nie zdziwi?