w

Emocjonujący początek roku na Netflix. Nie tylko „Forst” i „Śnieżne bractwo”

W roku 2024 Netflix rozpocznie swoją działalność od długo wyczekiwanych produkcji, obejmujących ekranizacje bestsellerowych powieści oraz kontynuacje swoich najpopularniejszych seriali. Już w styczniu na platformie pojawi się kolejna adaptacja powieści mistrza thrillerów, Harlana Cobena. Tym razem polski detektyw Forst wkroczy na ekrany, wcielając się w postać nieustraszonego śledczego, który stawia czoła najbardziej skomplikowanym sprawom kryminalnym.

Jednak to nie koniec niespodzianek, jakie przygotował dla nas Netflix na początek roku. Pod koniec stycznia użytkownicy serwisu będą mieli okazję poznać losy Griseldy, przebiegłej i ambitnej Kolumbijki, w którą wcieli się urocza i utalentowana Sofia Vergara. Ta niezwykła produkcja obiecuje nie tylko wciągającą fabułę, ale także wspaniałe aktorstwo i piękne krajobrazy Kolumbii.

Jednak to nie wszystko, co przygotował dla nas Netflix w roku 2024. Na platformie pojawią się również kontynuacje sztandarowych seriali, które zdobyły serca widzów na całym świecie. Fani „Stranger Things” będą mogli śledzić dalsze losy grupy przyjaciół z Hawkins, którzy staną w obliczu nowych, jeszcze bardziej przerażających wyzwań.

Miłośnicy „The Crown” będą mogli kontynuować swoją podróż przez historię brytyjskiej rodziny królewskiej, a fani „Narcos” będą mogli poznać dalsze losy karteli nark 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Netflix w styczniu 2024 z mocnymi premierami. Szyc jako Forst w polskim serialu

Jaka jest najpopularniejsza piosenka na całym świecie? Te przeboje rządzą listami