w

Ewa Błaszczyk przekazała najnowsze wieści o swojej córce. „Teraz jest jakaś szansa”

Od ponad dwudziestu lat Ewa Błaszczyk, znana polska aktorka, walczy o zdrowie swojej córki, Aleksandry. W dramatycznych okolicznościach, po zakrztuszeniu się tabletką, dziewczynka wpadła w śpiączkę, która trwa do dziś. W najnowszym wywiadzie Ewa Błaszczyk opowiedziała o trudnej drodze, jaką przeszła wraz z córką oraz o działalności swojej fundacji, która od lat pomaga jej w walce o zdrowie Aleksandry.

Aktorka podkreśliła, że dzięki wsparciu wielu ludzi udało się zebrać środki na leczenie córki, które pozwoliły na przeprowadzenie wielu operacji i terapii. Jednakże, mimo wielu starań, stan zdrowia Aleksandry nie ulegał poprawie. Wiele lat minęło zanim udało się ustalić dokładną przyczynę jej stanu oraz znaleźć odpowiednie leczenie.

W ostatnim czasie pojawiła się jednak nowa szansa na to, by Aleksandra mogła w końcu odzyskać zdrowie. Dzięki współpracy z zagranicznymi specjalistami oraz wykorzystaniu najnowszych technologii, udało się ustalić, że przyczyną stanu córki Ewy Błaszczyk jest rzadka choroba genetyczna. Dzięki temu możliwe stało się zastosowanie nowych metod leczenia, które dają nadzieję na poprawę stanu zdrowia Aleksandry 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiktoria Gąsiewska świętuje. To już pierwsza rocznica jej związku

Herbuś w ogniu krytyki po sesji w stroju pielęgniarki. Wywołała prawdziwą aferę